کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی


صفحه اصلی » خواندنی‌ها » دنیای کتاب
0.0 (0)
در حاشیه هفتادمین دوره نمایشگاه کتاب فرانکفورت ۲۰۱۸؛
[1397/07/11]

عرضه بیش از صد عنوان کتاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در نمایشگاه کتاب فرانکفورت  

 

بیش از صدها عنوان از کتاب‌های پرمخاطب و جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در هفتادمین دوره نمایشگاه کتاب فرانکفورت ۲۰۱۸ عرضه می‌شود.

 

 نمایشگاه کتاب فرانکفورت در روزهای ۱۸ تا ۲۲ مهر ۱۳۹۷ (۱۰تا ۱۴ اکتبر ۲۰۱۸) در کشور آلمان برگزار خواهد شد.


کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز در این دوره کتاب‌های صوتی و تصویری، کتاب‌های انگلیسی، مجموعه‌ نیاکان ما و برگزیده‌ ‌آثاری که تاکنون حق نشر آن‌ها را از ناشران خارجی خریداری کرده را به نمایش می‌گذارد.
 

همچنین برای معرفی بیشتر کتاب‌های کانون به ناشران خارجی و بازدیدکنندگان از نمایشگاه بین‌المللی فرانکفورت دو کتابچه تدوین شده که در یکی از آن‌ها نزدیک به ۳۸۸ عنوان از کتاب‌های تازه کانون و آثاری که توانسته موفقیت‌های بین‌المللی به دست آورد به زبان انگلیسی و در کتابچه دیگر خلاصه نزدیک به ۷۰ عنوان از رمان‌های نوجوان به زبان انگلیسی به چاپ رسیده است.

هفتادمین دوره نمایشگاه کتاب فرانکفورت با حضور بیش از ۱هزار و ۲۰۰ ناشر کودک و نوجوان برپا می‌شود و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز در این نمایشگاه تلاش می‌کند تا ضمن معرفی و عرضه ‌کتاب‌های خود، با ناشران سایر کشورها نیز برای خرید و فروش حق نشر آثار ارتباط‌های دوسویه برقرار کند.

نمایشگاه فرانکفورت به عنوان یکی از معتبرترین نمایشگاه‌های بین‌المللی کتاب در دنیا همواره بستر مناسبی برای معاملات بازرگانی و تبادل تجربه‌ها و دستاوردهای حوزه صنعت نشر در دنیا است.

بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، غرفه‌ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در این نمایشگاه در سالن ۳۰ شماره G۱۳۰ واقع شده است.

خبرگزاری ایبنا

ma.raghebian@gmail.com

    بازدید:890
    یادداشت ها
    Parameter:301025!model&4732 -LayoutId:4732 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار