کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی


صفحه اصلی » خواندنی‌ها » کتابداری و اطلاع رسانی
0.0 (0)
با مشارکت سه نهاد فرهنگی انجام می‌شود؛
[1398/01/25]

راه‌اندازی پویش اهدای کتاب به مناطق سیل زده کشور  

 

موسسه خانه کتاب با همکاری رادیو فرهنگ و انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، پویش اهدای کتاب به مناطق سیل‌زده را راه‌اندازی می‌کند.

 

به‌دنبال وقوع سیل در تعدادی از استان‌های کشور، مؤسسه خانه کتاب با همکاری رادیو فرهنگ و انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، پویش اهدای کتاب به مناطق سیل زده را راه‌اندازی می‌کند.

ناشران، اهل قلم و علاقمندان می‌توانند کتاب‌های اهدایی خود را از طریق این مؤسسه به مناطق سیل زده کشور اهدا کنند. این کتاب‌ها پس از تفکیک و دسته‌بندی به استان‌های سیل زده ارسال خواهند شد.

تعدادی از نویسندگان کودک و نوجوان با حضور در این مناطق، در اجرای برنامه‌های فرهنگی مانند اهدای کتاب، قصه‌گویی، کتاب‌خوانی و شعرخوانی شرکت می‌کنند.

علاقه‌مندان به گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و ایجاد شور و نشاط در این مناطق می‌توانند کتاب‌های اهدایی خود را به نشانی زیر ارسال کنند:

تهران، میدان هفتم تیر، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان فجر، نبش کوچه کیهان، ساختمان فجر، واحد توزیع و امور مشترکین مؤسسه خانه کتاب.

علاقمندان همچنین، در ایام برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می‌توانند کتاب‌های خود را به این مناطق اهدا کنند که جزئیات بیشتر آن در روزهای آینده اعلام می‌شود.

    بازدید:695
    یادداشت ها
    Parameter:304045!model&4732 -LayoutId:4732 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار