کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی


صفحه اصلی » اخبار کتابخانه » ریاست » روابط عمومی
0.0 (0)
در حاشیه کنگره بین‌المللی ایفلا؛
[1398/06/06]

دیدار رئیس کتابخانه مجلس با رئیس دانشگاه پانتئون آتن  

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کتابخانه مجلس، در حاشیه هشتاد و پنجمین کنگره بین‌­المللی ایفلا و سی و پنجمین دوره ایفلای پارلمانی در شهر آتن یونان، حجت‌الاسلام والمسلمین سیّدعلی عماد؛ رئیس کتابخانه مجلس و سیّدعلیرضا طیرانی؛ مدیر امور کتابخانه‌ای کتابخانه مجلس با خانم ازمینی کری یاری؛ رئیس دانشگاه پانتئون آتن، دیدار کردند.

 

در ابتدای این دیدار رسمی که با هماهنگی و همراهی آقای دکتر حلمی؛ رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در یونان انجام شد، خانم ازمینی کری یاری، در مورد دانشگاه پانتئون به عنوان یک دانشگاه علوم انسانی معتبر و شناخته شده و رشته‌های مختلف این دانشگاه، توضیحاتی داد. رئیس دانشگاه پانتئون همچنین برای داشتن همکاری‌های علمی و فرهنگی با کتابخانه مجلس، به‌ویژه  در حوزه ایران‌شناسی، اعلام آمادگی کرد.

 

در ادامه، رئیس کتابخانه، ‌موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی، به معرفی کتابخانه مجلس پرداخت و در مورد قدمت، منابع و بخش‌های مختلف این مرکز، به‌ویژه کتابخانه ایران‌شناسی مجلس، توضیحاتی ارائه کرد. حجت‌الاسلام عماد با توجه به هماهنگی حوزه‌های فعالیت کتابخانه مجلس و دانشگاه پانتئون که هر دو در رشته‌های علوم انسانی و به‌ویژه ایران‌شناسی است، پیشنهاد همکاری این دو مرکز و بازدید رئیس این دانشگاه از کتابخانه مجلس را مطرح کرد.

 

پس از این جلسه، با همراهی دکتر حلمی، از کتابخانه دانشگاه پانتئون نیز بازدیدی صورت گرفت.

    بازدید:600
    یادداشت ها
    Parameter:304695!model&4732 -LayoutId:4732 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار