کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی


صفحه اصلی » خواندنی‌ها » فرهنگ و ادب
0.0 (0)
دومین نشست زبان‌کاران برگزار می‌شود؛
[1397/07/29]

بررسی زبان فارسی و فرصت‌های کارآفرینی در یک نشست  

 

دومین نشست زبان‌کاران با موضوع زبان فارسی و فرصت‌های کارآفرینی به همت انجمن ویرایش و درست‌نویسی، دوشنبه ۳۰ مهر در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار می‌شود.

 

مهدی صالحی؛ دبیر انجمن ویرایش و درست‌نویسی با اعلام این خبر، گفت: این نشست با هدف شناساندن فرصت‌های کارآفرینی در زبان فارسی، پیوند کسب‌و‌کار‌ با زبان فارسی و معرفی کسب‌‌و‌کارهای زبان‌محور موفق داخلی و تجربه‌شنوی از راهی که رفته‌اند برای ارائه‌دادن الگوی کارآفرینی و ارزش‌آفرینی با زبان فارسی برگزار می‌شود.
 
وی افزود: مهمان این نشست شبکه مترجمان ایران (ترنس‌نت) است که وسیع‌ترین کسب‌و‌کار ترجمه با ۲۰۰هزار کاربر و ۲۵هزار مترجم و ترجمه به ۲۷ زبان دنیا را در انجام می‌دهد.
 
صالحی با اشاره به میهمانان این برنامه، عنوان کرد: این رویداد با حضور و سخنرانی کارشناسان معاونت علم و فناوری ریاست‌جمهوری، بنیان‌گذار شبکه مترجمان ایران و... برگزار می‌شود.
 
به گفته وی، انجمن ویرایش و درست‌نویسی، ویراستاران، ستاد توسعه فناوری‌های هویت‌ساز ریاست‌جمهوری، خانه اندیشمندان علوم انسانی،  بردار و انجمن صنفی مترجمان و... از حامیان این رویداد هستند.
 
دومین نشست زبان‌کاران با موضوع زبان فارسی و فرصت‌های کارآفرینی دوشنبه ۳۰ مهر از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار می‌شود.

 

خبرگزاری ایبنا

    بازدید:1134
    یادداشت ها
    Parameter:301080!model&4732 -LayoutId:4732 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار