کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی


صفحه اصلی » خواندنی‌ها » رویدادها
0.0 (0)
به صورت مجازی؛
[1399/02/13]

همایش بین‌المللی «جایگاه زن در تمدن ایران و اسلام» برگزار می‌شود  

 

 بنیاد ایرانشناسی همایش بین‌المللی «جایگاه زن در تمدن ایران و اسلام» را با توجه به شرایط بحران جهانی کرونا و نیاز به همکاری و همبستگی مردمان همه جوامع در حفظ تمهیدات لازم و فاصله‌گذاری اجتماعی و عدم امکان برگزاری تجمعات علمی و پژوهشی در شرایط حاضر، به صورت مجازی برگزار می‌کند.

 

دبیرخانه همایش بین‌المللی «جایگاه زن در تمدن ایران و اسلام» در نظر دارد، همایش مذکور را با همکاری رسانه‌ها و شبکه‌های مجازی ملی و بین‌المللی به صورت مجازی برگزار و اطلاع‌رسانی نماید.

 

برگزاری نشست‌های مجازی با محورهای: «جایگاه زن در آفرینش و تکوین»، «زنان در دستیابی به صلح و پیشرفت پایدار با تکیه بر تاریخ و تمدن ایران و اسلام»، «زنان در احیا و ترویج میراث فرهنگی ناملموس»، «زنان؛ خودمراقبتی و خودباوری»، «زنان در تحکیم بنیان خانواده»، «زنان در اقتصاد خلاق، کارآفرینی و مسئولیت‌های اجتماعی»، «زنان و مطالعات آینده‌پژوهی در عرصه علم و فناوری، در کشورهای اسلامی و کشورهای غربی»، «زنان در رسانه‌ها و فضای مجازی: فرصت‌ها و تهدیدها»، از برنامه‌های این همایش مجازی بین‌المللی خواهند بود.

 

علاقه‌مندان برای شرکت و دسترسی به همایش، اطلاع از زمان برگزاری سخنرانی‌های داخلی و خارجی، ارائه نقطه‌نظرات و دیدگاه‌ها و همچنین بررسی مقالات برگزیده می‌توانند از طریق سایت همایش به آدرس woman.iranology.ir با ما همراه باشند.

 

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر به دبیرخانه همایش با شماره‌های ۸۸۶۰۸۷۷۹_۰۲۱ و ۳۱۶۷۰۱۷_۰۹۱۰ تماس گرفته و یا با رایانامه of.pr@iranology.ir مکاتبه کنند.

    بازدید:155
    یادداشت ها
    Parameter:305649!model&4732 -LayoutId:4732 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار