کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی


صفحه اصلی » خواندنی‌ها » رویدادها
0.0 (0)
با نگاهی تازه به متون حماسی؛
[1398/07/07]

هشتمین همایش ملی «متن‌پژوهی ادبی» برگزار می‌شود  

 

هشتمین همایش ملی «متن‌پژوهی ادبی؛ نگاهی تازه به متون حماسی» با مشارکت جمعی از نهادهای فرهنگی کشور، ۱۱ آذر ۱۳۹۸، در دانشکده ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌شود.

 

هشتمین همایش ملی «متن‌پژوهی ادبی؛ نگاهی تازه به متون حماسی»، به همت هسته مطالعات ادبی و متن پژوهی، با مشارکت انجمن آثار و مفاخر فرهنگی و جمعی از نهادهای فرهنگی کشور، ۱۱ آذر ۱۳۹۸، در دانشکده ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌شود.
 

براساس اعلام دبیرخانه این همایش، ادبیات حماسی، نقد ادبی و مطالعات نظری، ادبیات حماسی، سبک‌شناسی و مطالعات زبانی، ادبیات حماسی، زیبایی‌شناسی و مطالعات بلاغی، ادبیات حماسی و مطالعات تطبیقی، ادبیات حماسی و مطالعات میان‌رشته‌ای، ادبیات حماسی و مطالعات اسطوره‌شناختی، ادبیات حماسی و مطالعات تاریخی، حماسه‌سرایی در ایران و جهان، گونه‌شناسی حماسه‌ها (ملی، دینی، تاریخی، عرفانی....)، ادبیات معاصر و حماسه، حماسه و ادبیات انقلاب اسلامی، ادبیات حماسی و ادبیات نمایشی، حماسه و ادبیات کودک و نوجوان، نسخه پژوهی آثار حماسی، حماسه و گونه‌های ادبی، ادبیات حماسی و فرهنگ عامه. از جمله محورهای تخصصی این رویداد ملی خواهند بود.
 

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وبگاه WWW. matnpajoohi.ir مراجعه کنند.

    بازدید:642
    یادداشت ها
    Parameter:304849!model&4732 -LayoutId:4732 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار