کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی


صفحه اصلی » اخبار کتابخانه » ریاست » روابط عمومی
0.0 (0)
نمایشگاه فرهنگی
[1396/12/05]

نمایشگاه فرهنگی کتابخانه ملی در کتابخانه مجلس  

«نمایشگاه هشتاد سال با کتابخانه ملی ایران» در کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی امروز شنبه،‌ 5 اسفند 1396 افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی ستاد اجرایی هشتادمین سال تاسیس کتابخانه ملی ایران، نمایشگاهی از اسناد، نفایس و تصاویر تاریخ کتابخانه ملی ایران با حضور معاونین و مدیران طرفین افتتاح شد.
در این مراسم که با حضور دکتر سیدمهدی موسوی کوهپر؛ معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و جمعی از مدیران کل این سازمان با همراهی حجت‌الاسلام محمدعلی احمدی ابهری، معاون پژوهشی و دکتر حمید ملکیان معاونت فنی و تعدادی از مدیران و کارکنان کتابخانه مجلس شورای اسلامی برگزار شد از بخش‌های مختلف کتابخانه از جمله بخش نسخ خطی و مخازن، کتابخانه ایرانشناسی، موزه و سایر حوزه‌ها بازدید به عمل آمد.

دکتر موسوی کوهپر در این مراسم بر لزوم گسترش تعاملات دو کتابخانه بزرگ کشور با یکدیگر تاکید کرد و خواستار برگزاری جلسات هم‌اندیشی بین کارشناسان در حوزه‌های مختلف علمی، پژوهشی و کتابداری شد.
نمایشگاه هشتاد سال با کتابخانه ملی که همزمان در دانشگاه تهران، ساختمان نخستین کتابخانه ملی(خیابان سی تیر)، کتابخانه آستان قدس رضوی (مشهد)، کتابخانه آیت‌الله مرعشی نجفی (قم) و ۱۳ مرکز استانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی افتتاح شده‌ است به مدت یک هفته میزبان مخاطبین و علاقمندان خواهد بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    بازدید:2972
    یادداشت ها
    Parameter:300373!model&4732 -LayoutId:4732 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار