کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی


صفحه اصلی » خواندنی‌ها » رویدادها
5.0 (1)
هر چهارشنبه در سالن سرای کتاب؛
[1398/08/18]

نشست هفتگی «نیم فاصله، دانشگاهیان در فضای عمومی» برگزار می‌شود  

 

 نشست هفتگی «نیم فاصله، دانشگاهیان در فضای عمومی» از بیست‌ودوم آبان تا یازده دی هر چهارشنبه در سالن سرای کتاب برگزار می‌شود.


در این نشست‌ برنامه‌هایی چون «درباره عشق» با حضور امیر صائمی از پژوهشگاه دانش‌های بنیادی روز ۲۲ آبان، «درباره لزوم توجه به یافته‌های اقتصاد رفتاری در سیاست‌گذاری» با حضور سید فرشاد فاطمی از دانشگاه صنعتی شریف روز ۲۹ آبان، «درباره رابطه میان خردورزی و عقلانیت» با حضور ساجد طیبی از پژوهشگاه دانش‌های بنیادی روز 6 آذر، «درباره شیءوارگی» با حضور آرش اباذری از دانشگاه صنعتی شریف روز ۱۳ آذر برگزار می شود.
 

همچنین نشست «درباره تفکر انتقادی» با حضور مصطفی مهاجری از پژوهشگاه دانش‌های بنیادی روز ۲۰ آذر، «درباره رویکرد تحلیلی به فلسفه اسلامی» با حضور محمود مروارید از پژوهشگاه دانش‌های بنیادی روز ۲۷ آذر، «درباره اقتصاد فقیر و مبارزه با فقر» با حضور مهدی فیضی از دانشگاه فردوسی مشهد روز ۴ دی و «درباره عواطف و نقش آن در ادبیات» با حضور حمید وحید از پژوهشگاه دانش‌های بنیادی روز ۱۱ دی از دیگر موضوعات این نشست هاست.


نشست هفتگی «نیم فاصله، دانشگاهیان در فضای عمومی» هرهفته از ۲۲ آبان تا ۱۱ دی چهارشنبه‌ها ساعت ۱۵ تا ۱۷ در سالن سرای کتاب وقع در تهران، خیابان انقلاب بین فلسطین و برادران مظفر، موسسه خانه کتاب، طبقه منفی دو برگزار می‌شود و ورود برای عموم آزاد است.

    بازدید:263
    یادداشت ها
    Parameter:305043!model&4732 -LayoutId:4732 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار