کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی


صفحه اصلی » خواندنی‌ها » رویدادها
0.0 (0)
در مرکز فرهنگی شهر کتاب؛
[1398/06/09]

نشست نقد دو کتاب درباره مهارت‌های جرأت‌ورزی و شفقت برگزار می‌شود  

 

نشست نقد و بررسی دو کتاب «آموزش فنون و مهارت‌های جرأت‌ورزی» و «درمان متمرکز بر شفقت به زبان ساده» سه‌شنبه این‌هفته در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار می‌شود.

 

 دو کتاب «آموزش فنون و مهارت‌های جرأت‌ورزی» و «درمان متمرکز بر شفقت به زبان ساده» روز سه‌شنبه ۱۲ شهریور در قالب نشست هفتگی شهر کتاب در مرکز فرهنگی شهر کتاب مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرند.

 

به هر شیوه‌ای فضیلت‌های اخلاقی را برای انسان‌ها، دسته‌بندی کنیم بی‌گمان دو فضیلت «جرات‌ورزی» و «شفقت‌ورزی» از فضیلت‌های انکارناپذیر او هستند. جرات‌ورزی؛ پرخاشگری، پررویی، زورگویی و بی‌احترامی نیست بلکه توان بیان ابراز احساسات، عقاید و افکار خود به شیوه شایسته است و شفقت‌ورزی در نگاهی کلی، حساس بودن به رنج دیگران و کنترل و کاهش آن است. برای افزایش توانمندی درجرات‌ورزی و شفقت‌ورزی باید آن‌ها را شناخت و با روش‌هایی در تقویت آن کوشید.

 

نشست هفتگی شهر کتاب این‌هفته به نقد و بررسی دو کتاب «آموزش فنون و مهارت‌های جرات‌ورزی» و «درمان متمرکز بر شفقت به زبان ساده» اختصاص دارد که با حضور و سخنرانی بهروز بیرشک، سمیرا معصومیان، مجتبی تمدنی و غلامرضا خاکی همراه خواهد بود.

 

کتاب «آموزش فنون و مهارت های جرات ورزی» نوشته اسفندیار سیاه کمری و سمیرا معصومیان است که توسط انتشارات دانژه چاپ شده و کتاب «درمان متمرکز بر شفقت (CFT) به زبان ساده» نوشته راسل کولتز است که با ترجمه جواد خلعتبری، مجتبی تمدنی و سپیده برغندان توسط همین ناشر چاپ شده است.

 

این‌ برنامه روز سه‌شنبه ۱۲ شهریور از ساعت ۱۶:۳۰ در مرکز فرهنگی شهر کتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه سوم برگزار می‌شود.

    بازدید:527
    یادداشت ها
    Parameter:304700!model&4732 -LayoutId:4732 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار