کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی


صفحه اصلی » اخبار کتابخانه » گزارش تصویری
0.0 (0)
گزارش بازدید
[1397/02/05]

مشروح گزارش بازدید مسئولان عتبه حسینی از کتابخانه مجلس  

 

روز سه‌شنبه، 4 اردیبهشت 1397 آقای علی موسوی مسئول امور نمایشگاهی آستان حسینی و هیأت همراه با حضور در کتابخانه با رئیس کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید علی عماد، به گفتگو پرداختند و در خصوص نحوه گسترش همکاری‌ها تبادل نظر کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل در این گفتگوها نحوه تداوم و گسترش همکاری‌های موجود و همکاری‌های علمی مورد رایزنی قرار گرفت و همکاری در عرصه کتابخانه‌ای، آموزشی، دوره‌های مرمّت نسخ خطی، آموزش طبقه‌بندی اسناد در الویت قرار گرفت.

در این دیدار ریاست محترم کتابخانه با خیر مقدم و استقبال از همکاری‌ها بر لزوم بهره‌گیری از ظرفیت‌های فرهنگ عاشورا، با برپایی نمایشگاه دایم در ایام خاص همچون اربعین برای تعمیق معارف اهل بیت ـ علیهم السلام ـ تأکید کردند.

این هیأت در ادامه از کتابخانه ایران‌شناسی و واحد سمعی و بصری بازدید کردند و آلبوم های نفیس و گنجبنه عکس‌های عتبات عالیات بسیار مورد توجه واقع گردید.

در این دیدار دو اثر از انتشارات کتابخانه مجلس یعنی کتاب فاکسیمیله از نسخ خطی غنیه النزوع الی علم الصول و الفروع اثر خواجه نصیر الدین طوسی و منتخب مرقعات، به رسم یادبود به فرستاده عتبه اهدا گردید.

    بازدید:929
    یادداشت ها
    Parameter:300472!model&4732 -LayoutId:4732 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار