کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی


صفحه اصلی » خواندنی‌ها » رویدادها
0.0 (0)
از سوی پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن
[1397/04/09]

مسابقه بزرگ کتابخوانی الکترونیک «خانواده قرآنی» برگزار می‌شود  

 

پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با همکاری میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، و از طریق پرتال جامع علوم و معارف قرآن مسابقه بزرگ کتابخوانی «خانواده قرآنی» را  به‌صورت الکترونیک در اپلیکیشن کتابخوان پژوهان برگزار می‌کند.

توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی، ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، دسترس‌پذیر کردن کتاب‌ قرآنی برای مردم در قالب ارائه کتاب الکترونیک و ارائه محتوای آموزشی و دینی از اهداف برگزاری این مسابقه است.  
 
منبع سؤالات این مسابقه، کتاب «خانواده قرآنی» تألیف حجت‌الاسلام والمسلمین عیسی عیسی‏‌زاده و نشر بوستان کتاب است.

علاقه‌مندان برای دریافت رایگان نسخه الکترونیک کتاب، ابتدا باید برنامه کتابخوان پژوهان را با ارسال عدد 1 به شماره ۳۰۰۰۱۴۴۰۲۰ یا از طریق سایت پژوهان (pajoohaan.ir) دریافت کنند. بعد از نصب برنامه و ثبت‌نام با ورود به پژوهان از بخش فروشگاه، کتاب «خانواده قرآنی» را دریافت کنند.  

این مسابقه از 10 خرداد‌ماه همزمان با میلاد امام حسن مجتبی(علیه السلام) آغاز و کاربران تا 17 تیرماه می‏‌توانند به دریافت و مطالعه کتاب اقدام کنند.

صفحه پاسخ به سوالات مسابقه از 10 تا 17 تیرماه در سایت پژوهان فعال شده و افرادی که قبلا در سایت ثبت‌نام  و کتاب را دریافت کرده‌اند می‌توانند به سوالات مسابقه در زمان مشخص پاسخ دهند.

جوایز این مسابقه بزرگ کتابخوانی، شامل کمک هزینه سفر به عتبات، کمک هزینه سفر به مشهد مقدس، تبلت، قلم قرآنی و کارت هدیه خرید کتاب است.

نتایج مسابقه24 تیرماه همزمان با میلاد حضرت معصومه (سلام الله علیها) اعلام می‌‌شود.

    بازدید:1556
    یادداشت ها
    Parameter:300722!model&4732 -LayoutId:4732 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار