کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی


صفحه اصلی » خواندنی‌ها » رویدادها
0.0 (0)
در نشست هفتگی شهر کتاب؛
[1398/04/30]

مجموعه‌ 120 جلدی بزرگان روان‌شناسی و تعلیم‌ و تربیت رونمایی می‌شود  

 

مجموعه‌کتاب‌های بزرگان روان‌شناسی و تعلیم‌ و تربیت روز سه‌شنبه این‌هفته در مرکز فرهنگی شهر کتاب رونمایی می‌شود.

 

 مراسم رونمایی از کتاب‌های مجموعه بزرگان روان‌شناسی و تعلیم و تربیت روز سه‌شنبه اول مرداد در قالب نشست هفتگی شهر کتاب در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار می‌شود.
 

مطالعه زندگی، تفکر و دیدگاه بزرگان علم، به‌ویژه بزرگانِ علوم رفتاری و تعلیم و تربیت که عمر خود را در توصیف و تبیین ذهن و دل آدمیان صرف کرده‌اند، هم دل‌پذیر است هم چالش‌انگیز و تناقض‌آمیز. نشر دانژه با همین رویکرد از مولفان و کارشناسان علوم رفتاری و تعلیم و تربیت کشور درخواست کرد که مجموعه‌ای ۱۲۰ جلدی از زندگی‌نامه‌ نظریه‌پردازان این حوزه را به رشته‌ تحریر درآورند. در انتخاب این بزرگان، گستره‌ی نفوذ و تاثیر، نوآوری و خلاقیت در ارائه‌ی نظریه‌ای روان‌شناختی، عصب‌شناختی و تربیتی، میزان و بسامد پژوهش‌هایی که برانگیخته‌اند و دامنه‌ی کاربرد آن مد نظر قرار گرفته است.
 

از مجموعه ۱۲۰ جلدی مذکور، ۱۱۳ جلد آماده انتشار شده که بناست روز سه‌شنبه با حضور سپیده حبیب، مصطفی تبریزی و علی سازمند رونمایی شوند.
 

این برنامه روز سه‌شنبه اول مرداد از ساعت ۱۶:۳۰ در مرکز فرهنگی شهر کتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه سوم برگزار می‌شود.

    بازدید:575
    یادداشت ها
    Parameter:304504!model&4732 -LayoutId:4732 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار