کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی


صفحه اصلی » خواندنی‌ها » رویدادها
0.0 (0)
اهدای کتاب و سایر اقلام به کودکان و نوجوانان مناطق سیل‌زده؛
[1398/01/24]

«قایق‌های کاغذی» برای بچه‌های سیل‌زده ‌  

 

گردهمایی «قایق‌های کاغذی» با هدف اهدای کتاب‌هایی که به فهرست لاک‌پشت پرنده راه پیدا کرده‌اند و همچنین اقلام دیگر به کودکان و نوجوانان مناطق سیل‌زده برگزار می‌شود.

 

در فراخوان این برنامه آمده است: ما به قدرت ادبیات و کتاب در بحران‌هایی مانند سیل باور داریم. برای همین فکر کردیم از شما دعوت کنیم تا در گردهمایی «قایق‌های کاغذی» همراه لاک‌پشت پرنده باشید.

در این گردهمایی شما می‌توانید کتاب‌های باکیفیتی را که به فهرست لاک‌پشت پرنده راه پیدا کرده‌اند با تخفیف تهیه کنید و همان‌جا کتاب‌ها را به داوران لاک‌پشت پرنده بسپارید تا کتاب‌ها براساس گروه سنی و کاربرد دسته‌بندی و سپس به گروه‌ها و نهادهای ترویج کتاب‌خوانی سپرده شوند. این نهادها کتاب‌هایی را که شما خریده‌اید به مناطق سیل‌زده می‌برند و با برنامه بین کودکان و نوجوانان توزیع می‌کنند.

در کنار خرید کتاب، شما می‌توانید از نمایشگاه آثار هنری بازدید کنید. عواید فروش آثار هنری همان‌جا مستقیم به حساب هلال‌احمر واریز خواهد شد.

اگر مایل به اهدای عروسک، اسباب‌بازی و لوازم‌التحریر هستید کارشناسان ما، آن‌ها را از شما تحویل می‌گیرند و به مناطق سیل‌زده می‌برند.

برگزاری نشست‌های تخصصی با موضوع کار با کودکان آسیب‌دیده از دیگر برنامه‌های این گردهمایی است که پنجشنبه، ۲۹ فروردین‌ماه از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر در خانه‌ وارطان برگزار می‌شود. 

    بازدید:421
    یادداشت ها
    Parameter:304026!model&4732 -LayoutId:4732 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار