کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی


صفحه اصلی » خواندنی‌ها » رویدادها
0.0 (0)
از سوی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی؛
[1397/11/23]

فراخوان جایزه «کتاب سال جوانان» منتشر شد  

 

 نخستین دوره جایزه کتاب سال جوانان با هدف نکوداشت و تشویق برترین پدیدآورندگان جوان ایران زمین در گستره فرهنگ نوشتاری، هم زمان با هفته جوان در فروردین ماه 1398 و از سوی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.

 

 

دبیرخانه این جایزه با انتشار این فراخوان از جوانان مؤلف، مترجم، مصحّح، همچنین ناشران کشور دعوت کرد تا کتاب یا کتاب های پیشنهادی خود را برای بررسی به این جایزه معرفی کنند.

بر اساس این فراخوان تنها آثار پدیدآورندگان جوان زیر 29 سال در این جایزه پذیرفته و داوری می‌شود.

همچنین داوری آثار، در برگیرنده همه موضوعات رده بندی دیویی، همچنین حوزه کودک و نوجوان است اما کتاب های کمک آموزشی را شامل نمی‌شود. همچنین کتاب‌هایی که دارای چند پدیدآورنده هستند، در صورتی در فرآیند داوری قرار می گیرند که یک پدیدآور جوان داشته باشند.

آثار باید در بازه زمانی آغاز سال 1395 تا پایان سال 1396 و برای نخستین بار به چاپ رسیده باشند و  پذیرش پیشنهادها با معرفی نامه ناشر یا پدیدآورنده انجام می گیرد که باید همراه دو نسخه از کتاب و تصویر شناسنامه صاحب اثر جوان به دبیرخانه برسد.

 مهلت پذیرش آثار 10 اسفند 1397 است و مؤلفان جوان باید آثار خود رابه نشانی تهران، خیابان انقلاب، نرسیده به خیابان ولی عصر(عج)، نبش خیابان برادران مظفر جنوبی، شماره 1076 ارسال کنند.

    بازدید:645
    یادداشت ها
    Parameter:303828!model&4732 -LayoutId:4732 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار