کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی


صفحه اصلی » خواندنی‌ها » کتابداری و اطلاع رسانی
0.0 (0)
کتابداری و اطلاع‌رسانی
[1399/10/20]

فراخوان ارسال چکیده مقاله و پوستر برای کنفرانس انجمن اروپایی اطلاعات سلامت و کتابخانه‌ها  

 

کمیته بین‌الملل و کمیته برگزار کنندۀ محلی انجمن اروپایی اطلاعات سلامت و کتابخانه‌ها (ایاهیل) افراد علاقه مند را به کارگاه  EAHIL2021 در استانبول در دانشگاه مارمارا دعوت می‌کند.

به گزارش لیزنا، ایاهیل سالانه کنفرانس و یا کارگاهی برای آموزش، پژوهش و تعامل کتابداران حوزه پزشکی و سلامت در سازمان‌ها، دانشگاه ها، بیمارستان‌ها و کتابخانه‌های اروپا و سراسر دنیا  برگزار می‌کند. کارگاه 2021 به صورت ترکیبی (آنلاین و حضوری) با ارائه سخنرانی‌ها، کارگاه‌های تعاملی، جلسات عمومی، دوره‌های آموزش مداوم، نمایشگاه پوستر و فعالیت‌های اجتماعی، تبادل ایده و اشتراک بهترین تجربیات در استانبول برگزار خواهد شد.

انجمن ایاهیل شامل چندین زیر مجموعه تخصصی از جمله گروه کتابخانه‌های دامپزشکی، گروه علم سنجی، گروه خدمات مبتنی بر شواهد، گروه تخصصی مش (MeSH)، گروه اطلاعات داروسازی، و گروه آموزش و توسعه است.

موضوع اصلی کارگاه امسال «عبور از پل: چالش ها و فرصت های جدید» است. از علاقمندان (کتابداران حوزه‌های پزشکی، دامپزشکی، سلامت و بهداشت عمومی و متخصصان علوم اطلاعات سلامت) دعوت می شود که چکیده‌های خود را در موضوعات آموزش و سواداطلاعاتی، ارتباطات پژوهشی و انتشار، مدیریت داده‌ها و تحقیقات پژوهشی، خدمات مبتنی بر شواهد و منابع، و نوآوری و خدمات جدید کتابخانه‌ها در قالب ارائه شفاهی، ارائه پوستر، کارگاه تعاملی، و دوره‌های آموزش مداوم (CEC) برای کمیته بین المللی کنفرانس ارسال کنند.

ارسال چکیده فقط به صورت آنلاین از طریق لینک  پذیرفته می‌شود.

تاریخ های مهم:

فراخوان ارسال چکیده: 15 نوامبر 2020

آخرین مهلت ارسال چکیده: 15 ژانویه 2021

اطلاع از پذیرش چکیده: 15 فوریه 2021

مهلت نهایی برای نسخه‌های نهایی چکیده ارسالی‌های پذیرفته شده: 8 مارس 2021

مهلت ثبت نام ارائه‌دهندگان: اول آوریل 2021

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، با مدیر کمیته بین الملل خانم دکتر گوسون گونس[2]  با آدرس های gussun.gunes@marmara.edu.tr یا  ipc2021@marmara.edu.tr تماس بگیرند.

آدرس توییتر:  @eahil2021

اینستاگرام:@eahil2021

 

منبع: لیزنا

    بازدید:249
    یادداشت ها
    Parameter:306109!model&4732 -LayoutId:4732 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار