کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی


صفحه اصلی » اخبار کتابخانه » ریاست » روابط عمومی
5.0 (1)
سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران
[1398/02/09]

غرفه کتابخانه مجلس در پنجمین روز نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران  

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی،  غرفه کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی، در پنجمین روز از سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، پذیرای محققان، پژوهشگران و بزرگان عرصه دانش، فرهنگ و سیاست کشور بود.

 

حجت‌الاسلام احمد مازنی،‌ نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و رئیس کمیسیون فرهنگی در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی همراه آقایان سیدهادی حسینی، معاون پارلمانی و حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و عباس سرمست،‌دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس، از غرفه کتابخانه مجلس شورای اسلامی، بازدید کردند. حجت‌الاسلام مازنی در بازدید مفصل خود از غرفه کتابخانه مجلس، در جریان منشورات جدید و تازه‌چاپ کتابخانه قرار گرفتند و برای بازدید از کتابخانه مجلس، به ویژه بخش خطی این مرکز ابراز  تمایل کردند.

 

آقایان دکتر محمد رجبی، رئیس اسبق کتابخانه مجلس  و دکتر اکبر ایرانی قمی، رئیس مرکز پژوهشی میراث مکتوب نیز از دیگر بازدیدکنندگان غرفه کتابخانه مجلس در پنجمین روز از نمایشگاه کتاب بودند که در مورد تازه های نشر کتابخانه مجلس پیگیری و پرسش داشتند و در بازدید مفصلشان از این غرفه، در جریان منشورات جدید کتابخانه مجلس قرار گرفتند.

 

غرفه کتابخانه مجلس شورای اسلامی در شبستان مصلی، راهروی 9، غرفه 16، از چهارم تا چهاردهم اردیبهشت ماه، پذیرای محققان، پژوهشگران و فرهیختگان کشور است.

 

    بازدید:965
    یادداشت ها
    Parameter:304112!model&4732 -LayoutId:4732 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار