کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی


صفحه اصلی » اخبار کتابخانه » ریاست » روابط عمومی
0.0 (0)
[1398/02/07]

غرفه کتابخانه مجلس در سومین روز نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران  

 

سومین روز از سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با روز جمعه، ششم اردیبهشت ماه مصادف شده بود و به همین دلیل یکی از شلوغ‌ترین روزهای خود را پشت سر گذاشت.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کتابخانه مجلس، غرفه کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی، در سومین روز از سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، با استقبال قابل توجهی از دانشجویان، علاقه‌مندان متون، محققان، پژوهشگران و بزرگان عرصه دانش، فرهنگ و سیاست کشور همراه بود.

 

آقایان دکتر محمد جعفری؛ مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی، دکتر بهادری؛ نماینده مردم ارومیه در مجلس، حسین انتظامی؛ معاون وزیر فرهنگ و ارشاد  اسلامی، خانم سکینه الماسی؛ نماینده مردم بوشهر در مجلس و حجت‌الاسلام حافظیان بابلی، پژوهشگر و فهرست‌نویس نسخ خطی ـ که در فهرست‌نویسی تعدادی از نسخ خطی کتابخانه مجلس نیز همکاری داشته‌اند ـ  از جمله فرهیختگانی بودند که بازدید مفصلی در روز جمعه، از غرفه کتابخانه مجلس داشتند.

 

غرفه کتابخانه مجلس شورای اسلامی در شبستان مصلی، راهروی 9، غرفه 16، از چهارم تا چهاردهم اردیبهشت ماه، پذیرای محققان، پژوهشگران و فرهیختگان کشور است.

 

    بازدید:855
    یادداشت ها
    Parameter:304098!model&4732 -LayoutId:4732 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار