کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی


صفحه اصلی » اخبار کتابخانه » ریاست » روابط عمومی
0.0 (0)
کتابخانه مجلس در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران؛
[1398/02/14]

غرفه کتابخانه مجلس در آخرین روز نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران  

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی،  غرفه این مرکز در آخرین روز از سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، پذیرای محققان، پژوهشگران و بزرگان عرصه دانش، فرهنگ و سیاست کشور بود.

 

آیت‌الله اعرافی؛ مدیر حوزه‌های علمیه کشور، امام جمعه قم و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و حجت‌الاسلام هادی خامنه‌ای؛ نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی (نماینده مشهد در دوره‌های اول،‌ دوم و سوم و نماینده تهران در دوره ششم مجلس شورای اسلامی) و آقای قاسم مهرزاد صدقیانی؛ نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی (نماینده شهر سلماس استان آذربایجان غربی در دوره سوم مجلس شورای اسلامی)، از جمله شخصیت‌های مذهبی ـ‌‌ سیاسی‌ای بودند که از غرفه کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بازدید کردند و در جریان منشورات جدید و تازه‌چاپ کتابخانه قرار گرفتند.

 

آقای قاسم تبریزی؛ محقق و پژوهشگر تاریخ انقلاب اسلامی ایران نیز از دیگر بازدیدکنندگان غرفه کتابخانه مجلس در آخرین روز از نمایشگاه کتاب بود. 

 

غرفه کتابخانه مجلس شورای اسلامی در شبستان مصلی، راهروی 9، غرفه 16، از چهارم تا چهاردهم اردیبهشت ماه، پذیرای محققان، پژوهشگران و فرهیختگان کشور است.

    بازدید:842
    یادداشت ها
    Parameter:304127!model&4732 -LayoutId:4732 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار