کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی


صفحه اصلی » خواندنی‌ها » فرهنگ و ادب
5.0 (1)
همزمان با فرارسیدن سالروز شهادت امام رضا(ع)؛
[1398/08/04]

«عرض ارادت» نویسندگان و شاعران به ساحت مقدس امام رضا(ع)  

 

مدیرعامل به‌نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) از برگزاری ویژه‌برنامه «عرض ارادت» متن‌خوانی نویسندگان و شاعران همزمان با فرارسیدن سالروز شهادت امام رضا(ع) به همت انتشارات به‌نشر خبر داد.

 

حسین سعیدی با اشاره به ویژه برنامه‌های این انتشارات در قالب سلسله نشست‌های تبلیغی-ترویجی«در پناه کلمات» همزمان با شب شهادت امام علی بن موسی الرضا(ع) اظهار کرد: امسال نیز برای سومین سال متوالی، متن‌خوانی نویسندگان مطرح مشهدی برای امام خوبی‌ها با عنوان ویژه‌برنامه «عرض ارادت» در مشهد برگزار می‌شود.

 

وی تصریح کرد: این ویژه‌برنامه دوشنبه ششم آبان‌ماه و همزمان با شب شهادت امام رضا(ع) از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در فروشگاه مرکزی کتاب و محصولات فرهنگی آستان قدس رضوی در مشهد واقع در خیابان امام خمینی (ره)، رو به روی باغ ملی برپا می‌شود.

 

مدیرعامل به‌نشر به حضور نویسندگان مطرح مشهدی در این نشست اشاره کرد و افزود: حضور در این ویژه برنامه برای عموم مخاطبان آزاد است و نویسندگان دعوت شده در این نشست در آستانه سالروز شهادت امام رضا(ع) و برای عرض ارادت به ساحت مقدس آن امام معصوم، متن‌ها و دلنوشته‌های خود را برای حاضران قرائت خواهند کرد.

 

سعیدی در پایان یادآور شد: انتشارات به‌نشر به عنوان بزرگ ترین ناشر شرق کشور با تمرکز بر تولید آثار با موضوع معارف اسلامی و ارزش‌های نظام ولایی آثار متنوعی را برای مخاطبان کودک، نوجوان و بزرگسال به چاپ رسانده است و در حال حاضر «ادبیات دینی» محور اصلی تولیدات این انتشارات است و آثار متنوعی به همت انتشارات به‌نشر در این حوزه منتشر شده است.

    بازدید:418
    یادداشت ها
    Parameter:304998!model&4732 -LayoutId:4732 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار