کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی


صفحه اصلی » خواندنی‌ها » نشریات ایران و جهان
5.0 (2)
معرفی نشریات؛
[1397/11/07]

دومین شماره از دوفصلنامه تخصصی «شفای دل» منتشر شد  

 

شماره دوم دوفصلنامه تخصصی «شفای دل» با موضوع زبان و ادبیات فارسی و با هدف رشد و شکوفایی مطالعات و تحقیقات ادبی و کمک به تعالی دانش ادبی و فرهنگی در سطح جامعه ایرانی منتشر شد.

 
در این شماره از دوفصلنامه تخصصی «شفای دل» مقالاتی تحت عنوان «تاملی بر خویشکاری‌های زن در ایران باستان، با نگاهی به شاهنامه فردوسی» از زهرا جمشیدی، «مضامین اخلاقی د اشعار حزین لاهیجی» از محمدحسین داودیان، «کاربرد بدل در زبان دری و عربی» از سید عظیم‌الله عصمتی، « نقدی بر ساختار اشعار قیصر امین‌پور» نوشته حسین فقیهی، «بررسی مضمون زهد در اشعار ابوالعتاهیه و عطار نیشابوری» به قلم لیلا قاسمی حاجی‌آبادی و شهزاد قیطاسی و «جایگاه قاعده فقهی انصاف در گلستان سعدی» نوشته امراله نیکومنش و سید یامره عباس‌نژاد تدوین و چاپ شده است.
 
لازم به ذکر است که مقالات چاپ شده در نشریه «شفای دل» در بانک اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی SID ، بانک اطلاعات نشریات کشور magiran و پایگاه مرجع دانش CIVILICA نمایه می شود. همچنین تمامی مقالات نشریه در تارنمای www.jshd.ir قابل مشاهده است.
 
دومین شماره از دوفصلنامه تخصصی «شفای دل»، ویژه پاییز و زمستان 97 با مدیر مسئولی فتانه قُملاقی و سردبیری فاطمه مدرسی با شمارگان 150 نسخه و بهای 21000 تومان منتشر شده است.

    بازدید:909
    یادداشت ها
    Parameter:303659!model&4732 -LayoutId:4732 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار