کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی


صفحه اصلی » اخبار کتابخانه » اشاعه اطلاعات » امور کتابخانه‌ای
0.0 (0)
در خانه بمانید
[1399/08/18]

خدمات مجازی به پژوهشگران با سرعت و کیفیت ادامه دارد  

 

از ابتدای شروع محدودیت‌های کرونایی در سطح کشور و ضرورت ارائه خدمات مجازی به مراجعین محترم. کتابخانه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی باتمام توان در راستای ارائه خدمات مناسب و مجازی همه روزه در خدمت پژوهشگران محترم بوده است.

عبدالحسین مسلمی معاون اشاعه اطلاعات کتابخانه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی گفت: پژوهشگران محترم در این ایام از طریق پست الکترونیک با ما در ارتباط هستند و تمام تلاش ما بر این است که خدمات در دسترس، سریع و با کیفیت ارائه گردد. علاوه بر این مخاطبین که نیاز به گفتگو با کتابدارهای محترم و یا کارشناسان اسناد را دارند از طریق تماس‌های تلفنی با ما در ارتباط هستند.

معاون اشاعه اطلاعات کتابخانه و مرکز اسناد مجلس در ادامه با ارائه گزارش آماری خدمات افزود:

در طول سه ماهه قبل، بالغ بر 600 پست الکترونیکی و 350 تماس تلفنی توسط کارشناسان محترم حوزه معاونت اشاعه پاسخ داده شده است.

در این بین بالغ بر 50 درصد درخواست ارسال کتب چاپی، 20 درصد کتب نفیس (چاپ خطی، سنگی و سربی)، 15 درصد در حوزه اسناد و 15 درصد نیز در حوزه نشریات بوده است.

ارسال روگرفت از منابع، بنابر دستورالعمل‌های داخلی کتابخانه انجام گرفته و جهت استفاده پژوهشگران محترم ارسال می‌گردد.

پژوهشگران و محققین محترم می‌توانند در این ایام با ارسال پست الکترونیکی به آدرسresources@ical.ir و یا تماس تلفنی با شماره تماس 18-33130911 با ما در ارتباط باشند و خدمات مورد نیازشان را به صورت مجازی دریافت نمایند.

 

 

    بازدید:317
    یادداشت ها
    Parameter:305983!model&4732 -LayoutId:4732 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار