کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی


صفحه اصلی » اخبار کتابخانه » ریاست » روابط عمومی
4.0 (2)
با حکم دکتر محمدباقر قالیباف:
[1399/04/15]

حجت‌الاسلام و المسلمین قاسمیان رئیس کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شد  

 

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکترمحمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در حکمی حجت‌الاسلام و المسلمین غلامرضا قاسمیان را به ریاست کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

 

حضرت حجت الاسلام و المسلمین آقای غلامرضا قاسمیان 

نظر به تعهد دینی و انقلابی و سوابق پژوهشی، قرآنی و حوزوی، جنابعالی را به عنوان «رئیس کتابخانه، موزه و مرکز اسناد» مجلس شورای اسلامی منصوب می‌نمایم. 

انتظار می‌رود با تاکید بر رویکردهای تحول کارآمدسازی، هوشمندسازی و مردمی‌سازی و با بهره‌گیری از دانش‌ها و فناوری‌های جدید نسبت به گردآوری، سازماندهی، پژوهش و اشاعه آثار حقوقی، سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی با تاکید بر اسلام‌شناسی و ایران‌شناسی، حفظ و نگهداری میراث ملی و ارائه خدمات به نمایندگان محترم مجلس و سایر مراکز، برنامه‌ریزی و اقدام نمایید. 

توفیق روزافزون جنابعالی را در انجام این مسئولیت خطیر از خداوند منان مسئلت می نمایم. 

گفتنی است؛ حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا قاسمیان دانش‌آموخته دانشگاه صنعتی شریف می‌باشد و پیش از این معاون اسبق پژوهش حوزه‌های علمیه استان تهران، استاد دروس عالی حوزه و دوره‌های دکتری دانشگاه و پژوهشگر در حوزه‌های قرآنی، فقهی، اصولی  بوده است.

وی همچنین مؤسس طرح حوزوی و تحولی «مدارس علمیه مشکات» نیز بوده و سابقه بیش از سی سال کار جهادی در عرصه محرومیت‌زدایی و تأسیس قرارگاه جهادی امام رضا(ع) را در کارنامه خود دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

    بازدید:2333
    یادداشت ها
    Parameter:305804!model&4732 -LayoutId:4732 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار