کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی


صفحه اصلی » اخبار کتابخانه » اخبار فرهنگی مجلس
0.0 (0)
اخبار فرهنگی مجلس؛
[1398/06/23]

تهیه طرحی در مجلس برای برخورد با مراکز آموزشی جعلی  

 

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: طرحی به زودی به صحن علنی مجلس ارائه می‌شود که بر اساس آن، از کلمه مدرسه فقط در صورت دارا بودن مجور وزارت آموزش و پرورش می‌توان استفاده کرد و در غیر این صورت با خاطیان برخورد می‌شود.

 

سیدحمایت میرزاده در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به ایجاد مراکزی که با جعل عنوان مدرسه به فریب خانواده‌ها مشغولند، گفت: مردم باید به تابلوی مراکز آموزشی توجه کنند و در صورتی که عنوان و نشان وزارت آموزش و پرورش، سال تاسیس و منطقه آموزشی روی آن قید نشده بود، فرزندان خود را در آن مراکز ثبت نام نکنند.

 

نماینده مردم گرمی و مغان در مجلس شورای اسلامی افزود: در صورتی که مردم با مراکز و موسساتی مواجه شدند که فاقد موارد مذکور بودند،  سریعا به وزارت آموزش و پرورش اطلاع دهند تا به آنان برخورد قاطع شود.

 

مراکز آموزشی فاقد مجوز نمی‌توانند فعالیت کنند

وی ادامه داد: در واقع باید مجوز مراکز آموزشی استعلام شود و در صورتی که این مراکز فاقد مجوز از وزارت آموزش و پرورش باشند، نمی‌توانند به فعالیت آموزشی خود ادامه دهند.

 

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری تصریح کرد: به زودی طرحی به صحن علنی مجلس شورای اسلامی ارائه می‌شود که بر اساس آن از کلمه مدرسه فقط در صورت دارا بودن مجور وزارت آموزش و پرورش می‌توان استفاده کرد و هیچ موسسه و مرکز آموزشی دیگری نمی‌تواند از عنوان آموزش  و پرورش و مدرسه استفاده کند.

    بازدید:452
    یادداشت ها
    Parameter:304755!model&4732 -LayoutId:4732 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار