کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی


صفحه اصلی » اخبار کتابخانه » ریاست » روابط عمومی
5.0 (1)
اخبار هفتمین همایش تاریخ مجلس؛
[1398/08/22]

برگزاری نمایشگاهی از عکس‌های ادوار بیست و سوم و بیست و چهارم مجلس شورای ملی  

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کتابخانه مجلس، نمایشگاهی اختصاصی از عکس‌های تاریخی در حاشیۀ هفتمین همایش تاریخ مجلس برگزار خواهد شد.

 

علی ططری؛ دبیر هفتمین همایش تاریخ مجلس، در گفتگویی اختصاصی با وب‌سایت کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی از برگزاری نمایشگاهی اختصاصی از عکس‌های تاریخی در حاشیۀ هفتمین همایش تاریخ مجلس خبر داد. وی با بیان این که برای نخستین بار حدود 50 قطعه عکس از رخدادهای مهم ادوار بیست و سوم و بیست و چهارم مجلس شورای ملی در این نمایشگاه در معرض دید علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت، افزود:

 

این عکس‌ها دارای تنوع بسیاری است، به ویژه آن‌که عکس‌هایی با موضوع نمایندگان مجلس شورای ملی در ادوار بیست و سوم و بیست و چهارم، نمایندگان مجلس سنا در ادوار ششم و هفتم و همچنین برخی همایش‌ها و نشست‌های بین‌المللی که با حضور شخصت‌های خارجی در مجلس شورای ملی و سنا برگزار شده است، در این مجموعه به چشم می‌خورند.

 

ططری در پایان افزود با توجه به این که برنامه‌های هفتمین همایش تاریخ مجلس از ساعت 13:30 روز سه‌شنبه 12 آذر ماه 1398 در ساختمان مشروطه آغاز می‌شود، علاقه‌مندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از ساعت 13 برای بازدید مراجعه نمایند.

    بازدید:767
    یادداشت ها
    Parameter:305076!model&4732 -LayoutId:4732 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار