کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی


صفحه اصلی » اخبار کتابخانه » ریاست » روابط عمومی
5.0 (1)
اخبار هفتمین همایش تاریخ مجلس؛
[1398/09/03]

برگزاری دو نشست تخصصی در هفتمین همایش تاریخ مجلس  

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کتابخانه مجلس، همایش تاریخ مجلس امسال در دو نشست تخصصی با موضوعات «حزب رستاخیز» و «رویارویی مجلس با انقلاب اسلامی» برگزار خواهد شد.

 

علی ططری؛ دبیر هفتمین همایش تاریخ مجلس، در گفتگویی اختصاصی با وب‌سایت کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای نخستین بار همایش تاریخ مجلس امسال در دو نشست تخصصی یکی با موضوع «حزب رستاخیز» و دیگری «رویارویی مجلس با انقلاب اسلامی» برگزار می‌شود، افزود: در هر یک از دو نشست مذکور، یک ارائۀ مقاله توسط دانشجویان دکتری خواهیم داشت که این مقالات توسط کمیته علمی همایش انتخاب شده است. همچنین سه کارشناس که در حوزۀ موضوعی نشست متخصص هستند، به تبادل بحث و تحلیل موضوعات پیرامون نشست خواهند پرداخت.

 

ططری در پایان یادآور شد که برای هر یک از نشست‌ها حدود 70 دقیقه زمان در نظر گرفته شده و هر نشست با پرسش و پاسخ حاضران اختتام می‌یابد.

 

هفتمین همایش تاریخ مجلس با عنوان «ساختار و کارکرد مجلس شورای ملی دوره‌های بیست و سوم و بیست و چهارم» روز سه‌شنبه 12 آذر ماه 1398 از ساعت 13:30 در ساختمان مشروطه واقع در محل کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد.

    بازدید:726
    یادداشت ها
    Parameter:305110!model&4732 -LayoutId:4732 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار