کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی


صفحه اصلی » اخبار کتابخانه » اخبار فرهنگی مجلس
0.0 (0)
اخبار فرهنگی مجلس؛
[1398/11/01]

بررسی تفحص از پارک‌‎های علم‌وفناوری و جهاد دانشگاهی در کمیسیون آموزش مجلس؛  

 

سیدحمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست روز یکشنبه 29 دی‌ماه کمیسیون آموزش، تحقیقات وفناوری مجلس گفت: در نشست امروز طرح تحقیق و تفحص از پارک های علم و فناوری کشور با حضور نمایندگان متقاضی بررسی که نمایندگان متقاضی از پاسخ مسئولان قانع نشدند ولی با توجه به اینکه وزیر علوم بر اساس آیین نامه داخلی مجلس، در نشست امروز حضور نداشت، رأی‌گیری در این باره به نشست آینده کمیسیون موکول شد.

 

نماینده مردم گرمی مغان در مجلس شورای اسلامی افزود: در ادامه نشست یکشنبه طرح تحقیق و تفحص از عملکرد مالی و اداری جهاد دانشگاهی کشور و دستاوردهای این سازمان حسب وظایف مجموعه و نیازهای کشور با حضور نمایندگان متقاضی بررسی شد که در این مورد هم نمایندگان متقاضی قانع نشدند ولی رأی گیری آن به هفته آینده موکول شد.

 

وی یادآور شد: در ابتدای نشست نیز گزارشی از فعالیت‌های علمی – پژوهشی و رونمایی از ماهواره ظفر ارائه شد که  فعالیت‌ها در این حوزه بسیار امیدوارکننده بود.

 

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه هفته گذشته نامه‌ای از کمیسیون آموزش در خصوص دانشجویان هواپیمای اوکراینی به وزارت علوم و وزارت بهداشت ارسال شد، گفت: وزارت علوم در این باره لیست دانشجویان وزارت علوم را برای کمیسیون ارسال کرد ولی وزارت بهداشت هنوز پاسخ نامه را نداده است

    بازدید:451
    یادداشت ها
    Parameter:305416!model&4732 -LayoutId:4732 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار