کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی


صفحه اصلی » خواندنی‌ها » رویدادها
0.0 (0)
رویداد‌های فرهنگی
[1399/10/23]

آیین اختتامیه یازدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری برگزار می‌شود  

 

آیین اختتامیه یازدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با حضور اشرف بروجردی، رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، و غلامحسین رحیمی، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، برگزار می‌شود.

به گزارش لیزنا، آیین اختتامیه یازدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، روز چهارشنبه 24 دی‌ ماه، ساعت 10 صبح، با حضور اشرف بروجردی، رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، غلامحسین رحیمی، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، ‌تحقیقات و فناوری و فاطمه جان‌احمدی معاون پژوهش و منابع دیجیتال سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران به صورت مجازی برگزار می‌شود.

همچنین در این آیین اختتامیه، پنل تخصصی با سخنرانی نوراله مرادی، استاد برجسته علوم آرشیوی، رحمت‌اله فتاحی استاد تمام دانشگاه فردوسی مشهد و محمدحسین منظور‌الاجداد مشاور معاونت پژوهش این سازمان نیز ارائه می شود.

اسامی برگزیدگان یازدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی با پیام «آینده روشن با پژوهش اثر‌بخش» در آیین اختتامیه این جشنواره معرفی و اعلام می‌شود.

حضور در این آیین اختتامیه برای عموم آزاد بوده و علاقه‌مندان برای شرکت می‌توانند به آدرس https://vc.nlai.ir/nlaifestival مراجعه کنند.

در یازدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری که از 24 دی‌ ماه آغاز شد، طی مدت یک ماه، 16 نشست و پنل تخصصی با سخنرانی 40 تن از متخصصان و پژوهشگران داخل و خارج از سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران به همراه چهار کارگاه تخصصی، با رعایت پروتکل های بهداشتی مصوب ستاد مبارزه با بیماری کرونا، به صورت مجازی و از طریق سامانه آموزش‌های الکترونیکی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار شد.

منبع: خبرگزاری لیزنا

    بازدید:1022
    یادداشت ها
    Parameter:306126!model&4732 -LayoutId:4732 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار