کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی


صفحه اصلی » خواندنی‌ها » رویدادها
0.0 (0)
فراخوان پویش کشوری مطالعاتی در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛
[1397/10/17]

آغاز پویش مطالعاتی «در هوای انقلاب»  

 

همزمان با اعلام فراخوان سراسری کتابخوانی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، پویش مطالعاتی «در هوای انقلاب» با معرفی حدود ۴۰ عنوان کتاب برتر انقلابی به همت به‌نشر آغاز شد.

 

 فراخوان پویش کشوری مطالعاتی «در هوای انقلاب» در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی، معرفی و اشتراک کتاب‌های خوانده شده در فضای مجازی و آشنایی نسل جوان با فرهنگ انقلاب اسلامی، با معرفی حدود ۴۰ عنوان کتاب برتر انقلابی در سه بخش منتشر شد.
 
در بخش نخست این پویش مطالعاتی، سه رُمان انقلابی با عنوان‌های «خلوت مدیر» نوشته علی‌اکبر والایی؛ «تیغ و تاج» اثر مصطفی جمشیدی و «آدم‌های غلط» نوشته حسن احمدی از آثار منتشر شده در سال97 و پرفروش های به‌نشر به‌عنوان منابع پویش مطالعاتی «در هوای انقلاب» انتخاب شده‌اند.
 
متقاضیان شرکت در بخش نخست این پویش مطالعاتی، می‌توانند با خرید یکی از سه اثر، مطالعه دقیق کتاب و تکمیل برگه سوالات که در هر یک از آن‌ها وجود دارد، پاسخ سوالات را به همراه کد انحصاری قرعه‌کشی به سامانه 30003209 پیامک و در قرعه‌کشی پایانی شرکت کنند.
 
در بخش نخست، کتاب‌های «خلوت مدیر» به بهای 20 هزار تومان، «تیغ و تاج» به بهای 10 هزار تومان و «آدم‌های غلط» به بهای 10 هزار تومان با تخفیف ویژه برای شرکت‌کنندگان درنظر گرفته شده است. در این بخش یک هدیه ویژه به ارزش 10 میلیون تومان و هشت جایزه 500 هزار تومانی به برگزیدگان اعطا می‌شود.


در بخش دوم پویش مطالعاتی «در هوای انقلاب» کتاب‌های «هندسه انقلاب»، «شب ظلمانی شاهنشاهی»، «ره رهرو رهبر»، «صورت و سیرت انقلاب اسلامی»، «روشنای آینده»، مجموعه 12 جلدی «در هوای انقلاب»، مجموعه 12 جلدی «شاه فراری شده»، «رویای آق تاریم»، «دشت یاغی‌ها»، «آژان برازنده»، «قطب‌نمای بصیرت»، «عطر خنده امام» و «روح سبز ما! بهار ما! سلام» به‌عنوان آثار انقلابی از بسته پیشنهادی «به‌نشر» و «انتشارات انقلاب اسلامی» در گروه‌های سنی عمومی و کودک و نوجوان به‌عنوان منابع پویش انتخاب شده‌اند.
 
شرکت‌کنندگان باید در قالب عکس کتاب و بهترین بخش اثر از نظر مخاطب در صفحات شخصی فضای مجازی که به‌صورت عمومی نیز قابل نمایش باشد، به همراه تگ صفحه «بهترین‌های نشر» behtarinhaey_nasher با برچسب #در_هوای_انقلاب به معرفی آثار انتخابی خود بپردازند.
 
در این بخش، انتشار عکس به همراه قسمتی از متن کتاب در صفحات شخصی فضای مجازی ضروری است. لذا علاقه‌مندان به کتابخوانی اگر پیش از این اثر را خریداری، در کتابفروشی‌ها یا کتابخانه‌ها مطالعه کرده و یا اینکه از دوستان و اقوام به امانت گرفته باشند، می‌توانند در این بخش شرکت کنند.
 
جوایز بخش دوم شامل 40 جایزه 100 هزار تومانی است که این جوایز در 10 هفته شامل هر هفته چهار جایزه 100 هزار تومانی برای بهترین مطالب است.
 
در بخش سوم و پایانی پویش مطالعاتی «در هوای انقلاب» نیز آثار برتر انقلاب با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و با توجه به نفوذ گروه‌های مرجع در میان نوجوانان و جوانان، از سوی شخصیت‌ها و گروه‌های مرجع و رسانه‌ای در فضای مجازی معرفی می‌شود.
 
شرکت در پویش مطالعاتی «در هوای انقلاب» تا 12 فروردین‌ماه 98 همزمان با روز جمهوری اسلامی ایران ادامه خواهد داشت. متقاضیان شرکت در این پویش می‌توانند کتاب‌های مورد نظر خود را از کتابفروشی‌های معتبر سراسر کشور، فروشگاه‌های کتاب به‌نشر و سایت www.Behnashr.com  خریداری کنند.

    بازدید:769
    یادداشت ها
    Parameter:303381!model&4732 -LayoutId:4732 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار