کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی


صفحه اصلی » خواندنی‌ها » دنیای کتاب
0.0 (0)
معرفی و فروش اینترنتی کتاب؛
[1397/12/20]

آغاز فروش کتاب «خون دلی که لعل شد»  

 

فروش کتاب «خون دلی که لعل شد»، حاوی خاطرات حضرت آیت‌الله‌العظمی سید علی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) از زندان‌ها و تبعید دوران مبارزات انقلاب اسلامی، آغاز شد.

 

 کتاب 424 صفحه‌ای «خون دلی که لعل شد» به همت محمدعلی آذرشب گردآوری شده است. این کتاب، ترجمه‌ فارسیِ «إنّ مع الصّبر نصراً» زندگینامه رهبر معظّم انقلاب است که پیش از این به زبان عربی در بیروت منتشر و توسط سید حسن نصرالله معرفی شده و اکنون از سوی انتشارات انقلاب اسلامی چاپ و روانه‎ بازار نشر شد.

 

کتاب حاضر شامل بیان حکمت‌ها، درس‌ها و عبرت‌هایی است که به فراخور بحث‌ها بیان شده و هر کدام از آن‌ها می‌تواند چراغ راهی برای آشنایی مخاطب کتاب به‌ویژه جوانان با فجایع رژیم منحوس پهلوی و همچنین سختی‌ها، مرارت‌ها و رنج‌های مبارزان و در مقابل، پایمردی‌ها، مقاومت‌ها، خلوص و ایمان انقلابیون باشد.
 

تصویر طرح جلد کتاب «خون دلی که لعل شد» به این اثر روحی متفاوت و متمایز نسبت به سایر آثار مشابه بخشیده است. در روی جلد، چهره‌ ایام زندان رهبر انقلاب به تصویر کشیده شده و در پشت جلد، عکس دیده نشده‌ای از معظّمٌ‌له و فرزندشان مصطفی به همراه دستخط ایشان درباره‌ این عکس آورده شده است.


علاقه‌مندان برای تهیه کتاب «خون دلی که لعل شد» می‌توانند اینجا را کلیک کنند.

    بازدید:895
    یادداشت ها
    Parameter:303935!model&4732 -LayoutId:4732 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار